VIASAT EPIC

Wszyscy kochamy historię – od interesujących faktów po długie i porywające opowieści. Przeszłość nas urzeka i wciąga, choć czasami może być to tylko stara kolczuga czy zbroja, a czasami długa historia odkryć i katastrof. Pasjonujące programy dokumentalne przeniosą nas w odległe czasy, od epok naszych pradawnych przodków po pokolenia, które tworzyły otaczający nas świat. Za sprawą tych programów staniemy się świadkami wydarzeń z przeszłości.
Nowy blok historycznych seriali pokaże nam minione czasy z zupełnie innej perspektywy. Poznamy fakty kryjące się za wydarzeniami i odkryjemy ich dramatyczny przebieg.
Rekonstrukcje wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły z epoki sprawią, że niezwykłe historie i ich bohaerowie dostaną drugie życie. Te programy intrygują, wciągają i dają wiele satysfakcji. Historia w widowiskowym wymiarze, w Viasat Epic!

Odkryj teraz

Elżbieta I

Miniserial opowiada o ostatnich latach rządów Królowej-Dziewicy, ukazując wątek jej wewnętrznego konfliktu między poczuciem obowiązku a porywami serca, potępiane romanse i nieustanną walkę tej potężnej, niezależnej kobiety o przetrwanie w męskim świecie.

Historia życia królowej Elżbiety I w gwiazdorskiej, oscarowej obsadzie: w rolę Elżbiety wciela się Helen Mirren, hrabiego Leicester gra Jeremy Irons, a hrabiego Essex — Hugh Dancy.

Odcinki