VIASAT EPIC

Wszyscy kochamy historię – od interesujących faktów po długie i porywające opowieści. Przeszłość nas urzeka i wciąga, choć czasami może być to tylko stara kolczuga czy zbroja, a czasami długa historia odkryć i katastrof. Pasjonujące programy dokumentalne przeniosą nas w odległe czasy, od epok naszych pradawnych przodków po pokolenia, które tworzyły otaczający nas świat. Za sprawą tych programów staniemy się świadkami wydarzeń z przeszłości.
Nowy blok historycznych seriali pokaże nam minione czasy z zupełnie innej perspektywy. Poznamy fakty kryjące się za wydarzeniami i odkryjemy ich dramatyczny przebieg.
Rekonstrukcje wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły z epoki sprawią, że niezwykłe historie i ich bohaerowie dostaną drugie życie. Te programy intrygują, wciągają i dają wiele satysfakcji. Historia w widowiskowym wymiarze, w Viasat Epic!

Odkryj teraz

W komnatach Wolf Hall

Serial „W komnatach Wolf Hall” ukazuje złożone intrygi i zakulisowe działania Thomasa Cromwella – pragmatycznego i niezwykle sprawnego politycznego gracza o skromnym pochodzeniu i zagadkowej przeszłości – który w służbie królowi i ojczyźnie snuje śmiertelnie niebezpieczne polityczne intrygi. W tle zobaczymy burzliwe relacje między królem Henrykiem VIII a Anną Boleyn i wstrząsy związane z angielską Reformacją.

Główne role w tym serialu, opartym na bestsellerowych powieściach Hilary Mantel, grają Mark Rylance i Damian Lewis. „W komnatach Wolf Hall” to fascynujący portret Thomasa Cromwella, błyskotliwego doradcy króla Henryka VIII, który prowadzi polityczne rozgrywki na dworze Tudorów.

Odcinki