VIASAT EPIC

Wszyscy kochamy historię – od interesujących faktów po długie i porywające opowieści. Przeszłość nas urzeka i wciąga, choć czasami może być to tylko stara kolczuga czy zbroja, a czasami długa historia odkryć i katastrof. Pasjonujące programy dokumentalne przeniosą nas w odległe czasy, od epok naszych pradawnych przodków po pokolenia, które tworzyły otaczający nas świat. Za sprawą tych programów staniemy się świadkami wydarzeń z przeszłości.
Nowy blok historycznych seriali pokaże nam minione czasy z zupełnie innej perspektywy. Poznamy fakty kryjące się za wydarzeniami i odkryjemy ich dramatyczny przebieg.
Rekonstrukcje wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły z epoki sprawią, że niezwykłe historie i ich bohaerowie dostaną drugie życie. Te programy intrygują, wciągają i dają wiele satysfakcji. Historia w widowiskowym wymiarze, w Viasat Epic!

Odkryj teraz

Muszkieterowie

Na ulicach siedemnastowiecznego Paryża pojęcie prawa i porządku jest bardziej iluzją niż rzeczywistością. Muszkieterzy, Atos, Aramis i Portos, są kimś więcej niż grupą ochroniarzy króla Ludwika XIII. To grupka nierozłącznych, niezwykle lojalnych kompanów, których pasją jest realizacja ideałów sprawiedliwości. Doborowy oddział starannie wyszkolonych żołnierzy walczy o honor i miłość albo jedynie tylko dla przyjemności. D'Artagnan przyjeżdża do Paryża, by pomścić śmierć swojego ojca. Zachwyca trzech muszkieterów swoją niezwykłą odwagą i umiejętnościami, i wkrótce odkrywa w nich bratnie dusze. Serial opowiada o pasji, lojalności i braterstwie. Przed muszkieterami stoi wyzwanie utrzymania porządku oraz ochrony króla i królowej. Jednocześnie muszą mieć się na baczności przed intrygami i ciemnymi machinacjami kardynała Richelieu, który z bezwzględną konsekwencją realizuje wizję zreformowanej Francji, a pomaga mu w tym płatna zabójczyni, piękna i tajemnicza Milady de Winter.

Muszkieterowie powracają w drugiej serii: na ekranie zobaczymy jeszcze więcej akcji, pojedynków, niebezpiecznych sytuacji i pobudzających wyobraźnię przygód.

Odcinki