SUPERSZPIEDZY

Żyjąc w cieniu, z zimną krwią i wytrwałością potrafili zmieniać układy sił militarnych, politycznych i gospodarczych. Zagłębimy się w ciemne korytarze, tajemne pomieszczenia i tunele, próbując rozwikłać tajemnice najbardziej znanych szpiegów w historii.

OBEJRZYJ ZWIASTUN
Przypomnienie
Ustaw przypomnienie 15 minut 15 minut 30 minut 1 godzinę 2 godziny 1 dzień 2 dni Przed początkiem
ok
Nieprawidłowy adres email
Przypomnienie zostało ustawione pomyślnie!
Następny odcinek
Pn 19 Lutego 02.15
Powered by MTG

Zofia Potocka

Zofia Potocka, piękna kobieta greckiego pochodzenia, której życie owiane było tajemnicą. Stała bywalczyni arystokratycznych salonów Europy i jedna z najbarwniejszych postaci w historii Polski. Zofia Potocka, znana z błyskotliwego intelektu, sprytu i braku skrupułów, była w istocie zmyślną mistrzynią szpiegostwa.

Dowiedz się więcej o odcinkach serii

Mata Hari

Egzotyczna tancerka i kurtyzana pochodzenia holenderskiego, kobieta, która zauroczyła wielu wpływowych mężczyzn, a podczas drugiej wojny światowej została podwójnym agentem. Mata Hari została oskarżona o szpiegostwo i skazana na karę śmierci przez rozstrzelanie. Śmierć przyjęła równie odważnie jak spędziła całe swoje życie - posłała egzekutorom pożegnalny pocałunek patrząc im prosto w oczy.

Dowiedz się więcej o odcinkach serii

Kardynał Richelieu

Purpurowa Eminencja, kardynał Richelieu, to przełomowa postać w historii Francji. Był osobistością budzącą zarówno strach, jak i podziw. Za panowania Ludwika XIII Richelieu zbudował unikatową siatkę szpiegowską, tak że prawie nikt nie mógł umknąć uwadze czujnego oka kardynała.

Dowiedz się więcej o odcinkach serii

Oglądaj serial Superszpiedzy na Polsat Viasat History we wrześniu. Zapraszamy do świata błyskotliwych umysłów.

Obejrzyj zwiastun