SUPERSZPIEDZY

Żyjąc w cieniu, z zimną krwią i wytrwałością potrafili zmieniać układy sił militarnych, politycznych i gospodarczych. Zagłębimy się w ciemne korytarze, tajemne pomieszczenia i tunele, próbując rozwikłać tajemnice najbardziej znanych szpiegów w historii.

OBEJRZYJ ZWIASTUN
Przypomnienie
Ustaw przypomnienie 15 minut 15 minut 30 minut 1 godzinę 2 godziny 1 dzień 2 dni Przed początkiem
ok
Nieprawidłowy adres email
Przypomnienie zostało ustawione pomyślnie!

Zofia Potocka

Zofia Potocka, piękna kobieta greckiego pochodzenia, której życie owiane było tajemnicą. Stała bywalczyni arystokratycznych salonów Europy i jedna z najbarwniejszych postaci w historii Polski. Zofia Potocka, znana z błyskotliwego intelektu, sprytu i braku skrupułów, była w istocie zmyślną mistrzynią szpiegostwa.

Dowiedz się więcej o odcinkach serii

Mata Hari

Egzotyczna tancerka i kurtyzana pochodzenia holenderskiego, kobieta, która zauroczyła wielu wpływowych mężczyzn, a podczas drugiej wojny światowej została podwójnym agentem. Mata Hari została oskarżona o szpiegostwo i skazana na karę śmierci przez rozstrzelanie. Śmierć przyjęła równie odważnie jak spędziła całe swoje życie - posłała egzekutorom pożegnalny pocałunek patrząc im prosto w oczy.

Dowiedz się więcej o odcinkach serii

Kardynał Richelieu

Purpurowa Eminencja, kardynał Richelieu, to przełomowa postać w historii Francji. Był osobistością budzącą zarówno strach, jak i podziw. Za panowania Ludwika XIII Richelieu zbudował unikatową siatkę szpiegowską, tak że prawie nikt nie mógł umknąć uwadze czujnego oka kardynała.

Dowiedz się więcej o odcinkach serii

Oglądaj serial Superszpiedzy na Polsat Viasat History we wrześniu. Zapraszamy do świata błyskotliwych umysłów.

Obejrzyj zwiastun